Figyel

Állás

Épületgépészeti értékesítő

Feladatok

  • Víz-, gáz-, fűtésszerelők és lakossági vásárlók kiszolgálása
  • Ajánlatkészítés, kapcsolattartás ügyfelekkel telefonon, írásban és személyesen
  • Webshop rendelések kezelése
  • Árukezelés (bevételezés, áruátvétel, polctöltés, áru összekészítés, csomagolás)
  • Pénztárgép kezelése, számlázás
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Önálló munkavégzés a betanulás után
  • Igényes, ápolt megjelenés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Excel alapfokú ismerete, napi szintű használat
  • Jó kommunikációs készség, talpraesett magatartás, értékesítői „véna”

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben eltöltött idő
  • Értékesítési tapasztalat
  • Alapvető számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Műszaki érdeklődés
  • Stabil számítógép használat napi szintű használati gyakorlattal (MS Office programok ismerete)
  • Targonca vezetői engedély

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
  • Összetartó, jó hangulatú, dinamikus csapat
  • Megbecsülés és fejlődési lehetőség
  • Stabil cégháttér, hosszú távú együttműködési lehetőség
  • Barátságos/családias környezet
  • Munkába járási támogatás
  • Dolgozói kedvezmény
  • Negyedéves bónusz

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, és úgy gondolod, hogy szívesen lennél a csapatunk tagja, várjuk  fényképes önéletrajzodat.

E-mail cím: erika.peredi@faktorkft.hu
Kérdés esetén hívd az alábbi telefonszámot:
06 20 981 1462